sosyal medya yönetimi

ile markanızı canlandırmaya hazır mısınız?

Sosyal medya, günden güne büyüyen ve gelişen yeni bir alan. Bu ortamda bireyler ve kurumlar kendilerini ifade edebiliyor, pazarlama fonksiyonlarını çalıştırabiliyor. Hem de genellikle ücretsiz olarak. Sosyal medya, milyonlarca kişi için yalnızca arkadaşlık kurmak, fotoğraf yada video paylaşmak anlamına gelebilir. Ancak profesyonel kullanıcılar ve firmalar için sosyal medya kocaman bir Pazar alanı. Bu noktada sosyal medya kullanımını normal kullanım ve profesyonel kullanım olarak ikiye ayırabiliriz. Biz, profesyonel sosyal medya yönetimi için buradayız.

[dt_portfolio_carousel post_type=”posts” dis_posts_total=”15″ posts_offset=”0″ layout=”gradient_overlay” hover_animation=”direction_aware” content_alignment=”center” post_content_paddings=”0px 30px 0px 30px” image_border_radius=”0px” image_hover_bg_color=”solid_rollover_bg” custom_rollover_bg_color=”rgba(0,0,0,0.85)” slides_on_wide_desk=”6″ slides_on_desk=”6″ slides_on_h_tabs=”2″ item_space=”5″ custom_title_color=”#ffffff” post_title_bottom_margin=”0px” post_date=”n” post_author=”n” post_comments=”n” custom_meta_color=”#ffffff” meta_info_bottom_margin=”10px” custom_content_color=”#ffffff” read_more_button=”off” project_icon_border_width=”0px” project_icon_below_gap=”15px” project_icon_above_gap=”0px” project_icon_color=”#ff0000″ project_icon_color_hover=”” project_icon_bg_color_hover=”#ffffff” arrow_bg_width=”30x” arrow_bg_height=”80px” arrow_border_radius=”0px” arrow_border_width=”0px” arrow_icon_color=”#ff0000″ arrow_icon_color_hover=”” arrow_bg_color_hover=”#ffffff” r_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” r_arrow_v_offset=”0px” r_arrow_h_offset=”0px” l_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” l_arrow_v_offset=”0px” l_arrow_h_offset=”0px” arrow_responsiveness=”no-changes” posts=””]
bir paket seçimi yapın
ve çalışmaya başlayalım.
Aşağıdaki paketleri sizler için oluşturduk. Sizin için uygun olan paketi seçebilir ve hemen projenizi başlatabilirsiniz.

[elfsight_pricing_table id=”1″]

logo tasarımı ile ilgili
bazı sorularınızı yanıtlayalım

Kobi, Mega ve Altın paketleri farklı bütçeleri ve farklı talepleri karşılayabilmesi için oluşturduk. İhtiyacınızı karşılayan paketi belirler ve bir proje başlatırsınız. Tasarımcılarımız markanız için çalışır, alternatifleri hazırlar ve size sunarlar. En beğendiğiniz tasarımı teslim alırsınız.

Paket tercihinizi yaptıktan sonra “Proje Başlat” butonuna tıklamanız yeterlidir. Açılacak sayfada, projeniz ile ilgili bilgileri adım adım girmeniz ve son olarak ödeme yapmanız beklenir. İstediğiniz logo tasarımı ile ilgili istenilen tüm bilgileri girdikten sonra son aşama olan ödeme aşamasını tamamlar ve siparişinizi başlatmış olursunuz. Hepsi bu kadar!

Hazırlanan tüm tasarımlar tasarımcılarımız tarafından tasarlanır. Hazır taslak kullanmayız ve kopya içerikler üzerinde çalışmayız. Kobi pakette 5, Mega ve Altın pakette sınırsız düzenleme hakkı sunulmaktadır.Buna rağmen çalışmalardan memnun kalmaz iseniz ödediğiniz tutarın %50’sini iade ediyoruz.

Müşteriniz yada iştiraklerinizle olan iletişimi patronlar değil; logo tasarımı sağlamaktadır. Ve çok iyi biliriz ki ilk izlenim ne kadar kuvvetli olursa markamız için o kadar iyidir. Kurumların başarı hikayelerini göz önünde bulundurduğumuzda  altta yatan en temel yapı taşı logo tasarımıdır.

Kurumsal kimliğe bürünmüş her firmanın , kendi değişmez sınırları ve hedef tuttukları müşteri kesimine anlatmak istedikleri bir mesaj elbette ki vardır. Akılda kalıcı renklendirmeler,  uyumlu logo oranları ve karakteristik özelliklerle etkili yazı tipleri kullanımlarımız ile tasarımımız İşletmenizi anlatacak.

Firmanızın, kurumsal kimliği üzerine bilgiler toplanacak, sizin fikirleriniz dahilinde sizi en çok yansıtacak logo tasarımı için çalışmalara başlanılacaktır. Sahip olduğunuz logo tasarım ile mesajınız somutlaştırılacak ve işletme ruhu müşterilerinize benzersiz logo tasarımlarımız ile aktarılacaktır.

Kaliteli bir tasarımın sahibi olmanız için emin olun ki çok çalışacağız. Logo tasarımlarınızı istediğiniz her yüzeye istediğiniz boyutta kulllanabileceğiniz oranda tasarlayacak ve size ulaştıracağız. Uzman tasarım programlarına hakim profesyonel ekibimizle sizin için sizin gibi düşünecek ve firmanıza ayrıcalıklar dünyasının kapısını aralayacağız. Rekabetin kaliteli bir logo tasarım ile tadını çıkarmak size kalacak.

Tanıtımınızın maliyetinin düşük oranlarla gerçekleştirilmesi  sizi bir yandan rahatlatırken bir yandan da farkındalığın gücüne de sahip olmuş olacaksınız.

Logo tasarımı, iyi bir kurumsal kimliğin vazgeçilmezidir. Firmanızı yada markanızı diğerlerinden ayrıştırmanın ilk etabı istisnasız marka ismi ve marka sloganı belirlemektir. Bir sonraki adımsa kuşkusuz profesyonel bir logo tasarımı …

Artık daha fazla görsel çekiciliğe önem veren bir dünyanın mensubuyuz ve bu düzene mensup olan her firma, kendisini tarif edecek güzel bir görseli meydana getirmek durumunda. Logonuz ne kadar çekici olursa, marka bilinirliliğiniz buna bağlı olarak artacak. Bunun için mutlaka bir uzmandan yardım almalı, işinizi şansa bırakmamalısınız. Çünkü logo tasarımı tek ve değişmezdir. Sürekli değiştirilen tasarımlar marka bilinirliğinize zarar verebilir.  Bu duruma neden olacak kötü veya sizi anlatmayan logo tasarımlarının ortaya konulması, zaman ve firmanıza zarar verici bir durum ifade ettiğinden her zaman logo tasarımı konusunda deneyimli ve tecrübeli ekiple çalışmış olmak isabetli bir durumdur.

ve tabii ki ne zaman isterseniz iletişime geçebiliriz.

info@pusulo.com   |   0212 639 00 03   |   0850 304 30 15

iletişim formu >